У квітні завершено програму семінарів «EUROбізнес. Вихід на ринок ЄС» інформаційної кампанії «Сильніші разом!», що пройшли у Києві, Львові та Дніпропетровську. Раді запросити Вас 3 квітня на фінальний захід у рамках цієї навчально-консультаційної програми.

За численними проханнями ми представимо Вам кейси невеликих українських компаній, які вже успішно працюють на ринку ЄС. Спеціально для цього своїми експортними історіями успіху поділяться герої публікацій на Європейській правді – декілька представників малого і середнього бізнесу. Вони зможуть надати практичні поради по виходу на ринок Європейського Союзу, розкажуть про «підводні камені» та дадуть відповіді на Ваші запитання.

Також на фінальному заході будуть представлені компанії-переможці конкурсу в рамках проекту по виходу на ринки ЄС у партнерстві з академічним директором Стокгольмської школи економіки Петером Зашевом:

  • ІТ-компанія JBS (Київ)

  • компанія дитячого одягу «Зіронька» (Дніпропетровськ)

  • кондитерська компанія «Шокобум» (Львів)

  • компанія «Приправка» (Харків)

Переможцям конкурсу будуть вручені спеціальні дипломи.

Крім того, для бізнесу буде презентований спеціальний сайт – http://exportdesk.org.ua/ по допомозі українському бізнесу в експорті своєї продукції на ринок ЄС.

Місце проведення – Единбурзька бізнес-школа (вул. Новостянтинівська, 13/10)

Час – 18:00-19:00

Формат – відкрита дискусія, запитання-відповіді.

Реєстрація за посиланням: http://britishmba.in.ua/event/zaproshennya-stronger/