Укр Рус

Про нас

"Exportdesk: експортуй в ЄС!" - новий веб-ресурс для малого та середнього бізнесу, підготований командою інформаційної кампанії "Сильніші разом".

За допомогою розділу "Мій експорт" власники та менеджери компаній зможуть отримати інформацію про всі вимоги до експорту товарів у ЄС, дізнатись про поточні тарифи ЄС, перевірити заповненість європейських імпортних квот, знайти багато матеріалів про вихід на європейські ринки та поставити запитання нашим експертам. Базу даних сайту створено на основі сервісу Європейської комісії European Export Helpdesk, яка містить необхідну для експортерів інформацію щодо декількох тисяч різних товарів.

Розділ "Бібліотека" містить як матеріали, доступні на інших сайтах у вільному доступі, так і презентації від спікерів семінарів, що проводились кампанією "Сильніші разом!" в містах України.

У розділі "Консультації" ви зможете надіслати нашим юристам безкоштовний запит про вимоги щодо експорту ваших товарів до Євросоюзу. Також там можна поставити інші питання, які стосуються функціонування сайту, торгівлі з Євросоюзом, Угоди про асоціацію тощо.

Ми плануємо розвивати і розширювати портал, щоб він став незамінним помічником кожного українського експортера, який не може дозволити собі дорогих юристів та консультантів.

***

Інформаційна кампанія «Сильніші разом!» (Stronger Together) – проект, метою якого є інформування громадян України щодо переваг посиленої співпраці з Європейським Союзом та використання можливостей, пов’язаних з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

Запрошуємо вас відвідати офіційну веб-сторінку Інформаційної кампанії та лайкнути нашу фейсбук-сторінку.

Профіль користувача
×

Інформаційна кампанія "Сильніші разом!", 2015